Rower Szefa – GT Zaskar
22.10.2021
Rower ze stajni 4YourBike - GT Zaskar Carbon Expert z rocznika 2020. Rower od początku budowany z myślą o osiągach oraz świetnym wyglądzie :D

Oryginalny lakier z ramy został usunięty, a rama pomalowany według naszego projektu przez firmę Velove która serdecznie pozdrawiamy :) Koła zbudowane na asymetrycznych, karbonowych obręczach o szerokości 30mm oraz piastach, szprychach i nyplach od DT Swiss. Oczywiście nyple oraz zawory w kolorze złotym :)Za amortyzację odpowiada RockShox SID Ultimate Race Day, którego dolne golenie również pomalowane zostały pod kolor roweru.Rower napędzany jest przez bezprzewodową grupę Sram XX1 Eagle AXS. Oryginalna zębatka mechanizmu korbowego zmieniona na owalną od Absolute Black. Natomiast za zatrzymywanie "bolidu" odpowiadają hamulce Sram Level TL Ultimate.

Wszystkie komponenty dobrane są w taki sposób aby tworzyły jedną całość z rowerem pod względem wizualny. Dodatki takie jak karbonowy koszyk w czarno-złotym malowaniu czy złoty "top-cap" od Absolute Black pasują tu idealnie.

Od technicznej strony zależało nam aby rower był bezawaryjny i jak najlżejszy, co niewątpliwie przekłada się na jego przyspieszenie oraz prowadzenie na trasie. Na zdjęciach Rower jeszcze z kasetą X01 ale na szczęście już wylądował złoty Eagle, który pięknie będzie komponował się z resztą osprzętu :)

Pełna specyfikacja:

 
RamaGT Zaskar Carbon 2020
WidelecRS SID Ultimate
KorbaSram XX1 dub boost
SuportToken Ninja
KołaCustom Carbon DT Swiss 350
KasetaSram X01 Eagle
PrzerzutkaSram XX1 Eagle AXS
ManetkaSram XX1 Eagle AXS
ŁańcuchSram XX1 Gold
Opona PSchwalbe Rocket Ron TLE 29x2.25
Opona TSchwalbe Rocket Ron TLE 29x2.25
KierownicaPRO Tharsis Trail
ChwytyESI Grips
MostekPRO Tharsis XC 110mm
SteryToken
Hamulec PSram Level TL Ultimate
Hamulec TSram Level TL Ultimate
Tarcza PSram Centerline 2 Piece
Tarcza TSram Centerline 2 Piece
PedałyCrank Brothers Egg Beater 11
SztycaAccent Execute
ZaciskiRock Shox
SiodłoFabric Scoop Radius Ultimate Carbon
 

 
Zobacz inne wpisy